Peru & Bolívie

Ekvádor & Galapágy

Brazílie & Argentina

Chile

Antarktida

Střední Amerika

Střední Amerika

Destinace jako Mexiko, Costa Rica, Panama nebo Guatemala Vás okouzlí výbornou kuchyní, přírodními krásami a historickými památkami. Nechte se zlákat na nezapomenutelnou dovolenou!

Galápagy a Ekvádor

K Ekvádoru patří neodmyslitelně souostroví Galapág, kde naleznete jedno z nejlepších zvířecích safari na světě. Zájezd si můžete zpestřit poznáváním krás Ekvádoru.

Peru a Bolívie

Když se řekne Peru, zajisté si vybavíte Machu Picchu a světoznámý Inca trek. V Peru však najdete také mnoho historických a přírodních úkazů, jako je jezero Titicaca, Nazca Lines nebo Colca kaňon.

Chile

Rozmanitá země s obrovskou diverzitou. Na severu země najdete pouště a solné pláně. Uprostřed Chile zase navštívíte úrodné vinice a na jejím jihu nádherné hory a jezera.

Antarktida

Antarktida a Shetlandské ostrovy jsou pro cestovatele třešničkou na dortu. V naší nabídce naleznete různě dlouhé plavby na tento odlehlý kontinent.

Argentina

Světoznámé Buenos Aires , působivé tango, úchvatné vodopády Iguazu, vyprahlé kaňony na severu země nebo krásy ledovců v oblasti Patagonie. To vše najdete v Argentině.

Brazílie

Země, kde lidé vědí jak si užít život. I tak můžete znát Brazílii proslulou krásnými plážemi, sambou, ale i přírodními krásami. Navštivte s námi divokou Amazonii nebo světoznámé Rio.

Severní Amerika

Dechberoucí kaňony i malebné přírodní scenérie. Najdete zde jedinečné národní parky jako Monument Valley, Zion, Death Valley, Sequoia a Yosemite, jejichž návštěva je snem nejednoho vášnivého cestovatele.