Argentina

Tradiční země při návštěvě Jižní Ameriky. Buenos Aires s atmosférou staré Paříže, působivé tango, úchvatné vodopády Iguazu, vyprahlé kaňony na severu země nebo krásy ledovců a hor v oblasti Patagonie. To vše a mnohem více najdete v pestré nabídce pro Argentinu.

Kompletní zájezdy
Samostatné balíčky
Vyhledat

Když chcete poznat skutečnou Jižní Ameriku, pak je dovolená Argentina to pravé

Hned po Brazílii zaujímá stupínek žebříčku velikosti Jižní Ameriky Argentina. Dovolená Argentina tak může být pozoruhodným poznáváním s dlouhodobým trváním. Pro zájemce o méně tradiční a hlavně zajímavé cesty, může být zájezd Argentina velice trefně vybraným cílem.

Dovolená v této době?

V této době, kdy se cestování nesoustředí pouze na nejbližší země a blízké pláže moří, je poměrně normální, že lidé využívají dalekých cest, jako je například dovolená Argentina. Zvláště v současnosti, kdy se to zlevněnými letenkami jen hemží. Není rozhodně na škodu si vhodné ceny pohlídat a tak trochu riskantně vyrazit na dobrodružnou cestu s cílem zájezd Argentina.

Cestování Argentina jak země ohně

Kdo má rád teplo a v zimních měsících trpí na nedostatek přísunu horkých slunečních paprsků, pak by měl rozhodně v internetovém prohlížeči vyhledat výsledky slovního spojení cestování Argentina, nebo zájezd Argentina či dovolená Argentina. Teploty vzduchu po celý rok neklesnou v průměru pod 18 stupňů Celsia. Naopak v době, kdy naše kraje sužuje chlad, pak v Argentině jsou teploty právě nejvyšší.

Tango jako tanec země

Když se vydáte směrem cestování Argentina, pak byste měli vědět základní údaje o této temperamentní zemi. Vzniklo zde tango, která snad umí tančit každý domorodec. Samozřejmě že je tato informace jaksi nadnesená, protože vlivem světových médií a právě třeba i cestování Argentina, se situace mění. Přesto je tango národním tancem.

Vítání Argentinců pro nás méně zvyklé

Jestliže se někomu zdá líbání na tvář příliš intimní, pak by se měl před cestou, zájezd Argentina připravit a chápat, že letmým polibkem na pravou tvář se v Argentině běžně lidé zdraví při setkání.

Buenos Aires

Cestování Argentina by mělo začít nejspíš tím tradičním a to hlavním městem. S největší pravděpodobností sem jako cestovatelé leteckou dopravou přistanete a tak je vhodné naplánovat poznávání téměř třímilionového města. Nejen bohatá kultura, ale především vše důležité je zde k vidění.