Brazílie

Země, kde lidé vědí jak si užít život. I tak můžete znát Brazílii proslulou krásnými plážemi, sambou, ale i přírodními krásami. Navštivte s námi divokou Amazonii nebo světoznámé Rio de Janeiro. V naší nabídce najdete mnoho variant pro skvělou dovolenou.

Kompletní zájezdy
Samostatné balíčky
Vyhledat

Dovolená Brazílie je ideální pro všechny

Dovolená v Brazílii nabízí mnoho možností. Není to jen o tom, že zájezd Brazílie je pro milovníky tepla a válení se na horkých pláží s průzračnou vodou z Atlantického oceánu. Zájezd Brazílie se často děje kvůli navštívení největšího deštného pralesa na světě – Amazonského pralesa.

Jaká je dovolená Brazílie

Již dávno není jen Evropa cílem běžných evropských turistů. Dovolená Brazílie je často vyhledávané lovní spojené v internetových vyhledávačích. Je to především proto, že je tato země rozlehlá a tak nabízí rozmanitost přírody a díky tomu je schopna nabídnout cestování po Brazílii nejen klasickým turistům, ale i dobrodruhům.

Jak najít zájezdy do Brazílie

Není asi žádným přespaním, že zájezdy do Brazílie nabízí mnoho cestovních kanceláří. Jestliže tak není jedinec, toužící po dovolená v Brazílii nějak náročný na místo ani cenu, tak nebude mít problém sehnat zájezd co nejdříve. Horší to je, pokud je podmínkou hledání co nejnižší cena a přitom daný termín, ve kterém si cestovatel přeje vycestovat.

Co od Brazílie očekávat

Jižní Amerika je zcela jiná, než ta severní. Jde o Latinskou Ameriku, kde se hovoří jiným jazykem a žije jiným způsobem života. Zajímavé může být cestování po Brazílii a poznávání země na vlastní pěst. Ale to je spíše po velké dobrodruhy. Cestování Brazílie je jinak vhodné nechat na doporučení známého, nebo někoho, co Brazílii již navštívil.

To základní o Brazílii

Zvláštností možná je i to, že Brazílie je jedinou zemí Jižní Ameriky, kde se hovoří portugalsky. Mnoho lidí má dojem, že je portugalština nejrozšířenějším jazykem Latinské Ameriky. A mají pravdu, protože právě Brazílie je jasně největší zemí Jižní Ameriky a proto portugalštinou hovoří nejvíce obyvatelů jihu ameriského kontinentu.

Města v Brazílii

Cestování Brazílie se neobejde (snad) bez návštěvy světoznámého města Rio de Janeiro. Ač se někteří domnívají, že jde o hlavní město, není tomu tak. Hlavním městem je Brasília, která byla vybudována cíleně jako hlavní město a tak není z pohledu kultury a historie tolik zajímavá.