O nás

CK Viva Travel (Ing. Karel Topič) je rodinná cestovní kancelář, specializující se na jedinečné lokality v Jižní a Střední Americe a Antarktidě. Chtěli bychom abyste i Vy ochutnali kousek Jižní Ameriky, zažili tu jedinečnou atmosféru, podívali se na jedny z nejhezčích přírodních scenérií světa nebo si užili památky dávných Inků, Mayů nebo sochařů z Velikonočního ostrova. Nejsme velká společnost, zakládáme si na osobním přístupu a snažíme se navrhnout to nejlepší řešení pro každého klienta. U nás dostanete o co si řeknete, těžko najdete na jiném místě komplexnější služby pro Jižní Ameriku. Ať jste skupina či jednotlivec, hledáte komfort nebo dobrodružství, máte jasnou představu nebo potřebujete poradit, tak jsem přesvědčen, že Vám nabídneme jednu z nejhezčích dovolených Vašeho života.

Všechny nabízené lokality jsme osobně procestovali a i díky tomu Vám můžeme nabídnout dokonalé informace a vytvořit dovolenou na míru. Mé dlouholeté zkušenosti se životem v různých zemích, s cestováním po celém světě a také praxí v cestovním ruchu Vám chci nabídnout společně s naším přátelským přístupem k Vaší spokojenosti. Rád bych Vás také pozval do naší druhé sekce Viva Austrálie www.viva-australie.cz, která se specializuje na Austrálii a Nový Zéland, vše najdete přehledně a pohromadě také na www.vivatravel.cz

Ing. Karel Topič – majitel cestovní kanceláře

 

Přečtěte si příběh jak naše CK vznikla a začínala…ZDE 

 

Tým CK Viva Travel

Karel Topič
Výkonný ředitel/majitel

E-mail: info@vivatravel.cz

Telefon: 725 970 721

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Jižní Ameriku, Austrálii a Nový Zéland. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem. Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela a dcera Keira.

 

piranaLenka Šťastná
Specialistka na Jižní Ameriku

E-mail: lenka@vivatravel.cz

Telefon: 777 702 849

Cestování je jí vlastní odmala, kdy s rodiči zažívala různé výlety, túry a především čundry po krásách České Republiky. Toulavé boty ji neopustily ani když se osamostatnila, a tak začala podnikat především krátké, ale o to intenzivnější výpravy do ciziny. S věkem získává i odvahu, a tak se pouští dál od rodného hnízda. Na cestách jí naprosto nejvíce učaroval Island, ale neustále dává šanci i ostatním zemím. Poslední nově objevenou vášní je Brazílie a Argentina. Uvolněná atmosféra společně s nádhernou přírodou jsou dokonalá kombinace pro tak energickou osobnost, jakou Lenka bezpochyby je. Na životní výzvy říká „Ano“ a na problémy hledá řešení. Na své i na ty klientské. Komunikace s lidmi je pro ní stejně důležitá jako její rodina a cestování. A proto sedí na správné židli a těší se na to, aby i Vám mohla pomoci s plněním Vašich snů.

 

 

Zdenka Lazecká

E-mail: zdenka@vivatravel.cz

Telefon: 601 580 616

13730907_10154025068893141_8169967229682589529_o

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Za nevšedními zážitky vyráží nejlépe jen s batohem na zádech.Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku a jako zajímavou zkušenost považuje práci na výletní lodi v Karibiku, kde strávila krásné dva roky. Žila osm let v Irsku a během té doby měla možnost procestovat Evropu, Karibik, Indii a Jihoafrickou republiku. Ta ji zatím okouzlila nejvíce a nezapomenutelné zážitky ji připomínají nádherné fotografie, které si z cest pořídila.

S cestovatelskými plány rozhodně nekončí a ráda Vám pomůže naplánovat i Vaši dovolenou snů.

 

 

Petra Štěpánová

Specialistka na Evropu a USA

E-mail: petra@vivatravel.cz

Telefon: 777 171 088

 

„Včerejšek je tentam, zítřek nám není znám. Ale dnešek, to je dar!“

Vystudovala angličtinu a němčinu na filosofické fakultě. Už během studia pravidelně okoušela několikaměsíční pobyty v zahraničí, kdy se každé léto vydávala za prací, poznáním nových krajů a zlepšením jazyka do USA. Po vystudování vysoké školy se několik let uplatňovala jako překladatelka a tlumočnice a mohla tak i nadále poznávat svět. Podařilo se jí takto dostat do kazašských stepí nebo třeba i na čajové plantáže. Cestování a poznávání nového bylo, je a bude vždy jejím koníčkem. „Nejšťastnější jsem kdekoliv v horách“. Petra se snaží užít si každý den, protože ví, že se už nikdy nebude opakovat. Ráda provozuje sporty jakými je turistika, jízda na horském kole, lyžích, snowboardu a běžkách. Pokud jí to volný čas a rodina dovolí, začte se i do dobré knihy a ráda fotografuje krajinu.

 

 

ÚDAJE CESTOVNÍ KANCELÁŘE

dovolená-na-přání s.r.o., zapsaná v Obchodním rejstříku
(spisová značka: C 102567/KSBR)
IČ: 06518770

Sídlo: Za Úvozem 788, Prštné – Zlín, 76001zde
Adresa pobočky: Vodní 1970, Zlín, 76001
Tel: +420 571570065
Email: info@vivatravel.cz
Web: www.viva-amerika.cz

Bankovní údaje: Unicredit Bank
Název účtu: dovolená-na-přání s.r.o.
Kód banky: 2700
Číslo účtu: 08356717009

Pojištění proti úpadku CK naleznete zde.

Všeobecné a smluvní podmínky CK najdete zde.

Smlouva o zájezdu ke stažení k dispozici zde.

Již po několikáté byla cestovní kancelář ve finále soutěže živnostník roku  Zlínského kraje. V roce 2013 si dokonce odnesla i certifikát za krásné 2. místo.