Chicago – New Orleans – Miami

VIP NABÍDKA
AKČNÍ NABÍDKA
PRŮVODCE
od 52440 Kč / 2017 EUR
Všechny letenky
Počet dnů: 12
Poznávací

Denně – leden až prosinec

Chicago, New Orleans, Miami

Zpět na nabídku
 • New Orleans
 • New Orleans

PROČ VYBRAT TENTO ZÁJEZD

 • bohaté kulturní vyžití v Chicagu
 • roztančené bohémské město New Orleans
 • odpočinek na bělostných plážích v Miami
 • pohodlné přelety mezi městy
 • nasajete tu pravou americkou atmosféru
 • výlet do Everglades a pozorování aligátorů

POPIS ZÁJEZDU

New Orleans, Chicago a Miami je trojka opravdu nevšedních měst USA. Tento zájezd Vám zprostředkuje objevení neskutečné diversity, kterou se Spojené státy americké mohou pyšnit.  Po příletu do Chicaga se octnete v úplně jiném světě. Výškové budovy, které protínají romantické kanály s loďkami na břehu tyrkysového Michiganského jezera, Millenium Park a velké kulturní vyžití Vás vtáhnout do víru velkoměsta. V roztančeném bohémském městě New Orleans  zase objevíte kolébku jazzu a burbonu. Třetí destinací bude spíše odpočinkové Miami, kde budete mít prostor Vaše dobrodružství vstřebat a užít si bílých pláží a neskutečně pohodové atmosféry.

POPTAT ZÁJEZD

Den 1 – Odlet z Prahy/Vídně do USA

Odlet z Prahy/Vídně do New Orleans. Po příletu následuje transfer na hotel. Po náročné cestě si můžete odpočinout na ubytování nebo se rovnou vydat objevovat Chicago, třetí největší město USA. I když na rozdíl od Miami a New Orleans neleží na pobřeží, přiléhá k Michiganskému jezeru, které svou tyrkysovou hladinou a zlatými plážemi dotváří velmi příjemnou atmosféru tohoto jedinečného města. Nocleh v hotelu v Chicagu. 

Den 2 Chicago – Millennium Park

Dnes se vydáte k Millennium Park, který je známou dominantou města. Park je ideálním místem pro odpočinek, můžete se zde zdarma zúčastnit nejrůznějších venkovních koncertů a akcí.

Kulturní vyžití najdete v nesčetném množství divadel, barů a muzeí. Odpočinek při nabytém programu můžete hledat v překrásných parcích nebo na promenádách podél jezera. Pro milovníky muzeí doporučujeme navštívit Muzeum vědy a techniky nebo Muzeum současného umění. Nocleh v hotelu v Chicagu.

Den 3 Chicago – Navy Pier – přístavní areál

Navy Pier je přístavní areál, kde najdete velké množství parků, zahrad, obchodů, restaurací, rodinných atrakcí a výstav. Je to jedno z nejvíce navštěvovaných míst v regionu. Nocleh v hotelu v Chicagu.

Den 4 Přelet Chicago – New Orleans

Dnes Vás čeká transfer na letiště a přelétáte do New Orleans. Následuje transfer na hotel. Po náročné cestě si můžete odpočinout na hotelu nebo se rovnou vydat objevovat roztančené bohémské město, které je kolébkou jazzu a burbonu. Při procházce podél řeky Mississippi můžete nasát atmosféru tohoto živého města, kde se mísí africká, španělská, italská, francouzská a karibská kultura nejen v hudbě, ale také ve vynikající gastronomii. Nocleh v hotelu v New Orleans. 

Den 5 New Orleans – Francouzská čtvrť a Burbon Street

Dnes se vypravíte do Francouzské čtvrti. V Bourbon Street se v období masopustu odehrává karneval Mardi Gras, ale po celý rok zde najdete velké množství vynikajících restaurací a barů. Na Jackson Square a taktéž v St. Louis Cathedral zase budete moci obdivovat architekturu v koloniálním stylu. Nocleh v hotelu.

Den 6 New Orleans – Warehouse Arts District – umělecká čtvrť

Dnes se můžete vydat objevovat město prostřednictvím tzv. Streetcars. Streetcars jsou místní, dalo by se říct, historické tramvaje. Tramvaje jsou okouzlující a pohodlný způsob, jak zažít mnoho oblastí v New Orleans. Čtyři odlišné linie, z nichž každá začíná v centru města, Vás zavedou do francouzské čtvrti a do dalších míst, kde byste se běžným způsobem dopravy nedostali. Jedna z linek vede také do Warehouse Arts District, která je známá svou kreativní atmosférou a je centrem umění v New Orleans. Nocleh v hotelu v New Orleans. 

Den 7 – Přelet z New Orleans do Miami

Dnes budete přepraveni na letiště v New Orleans a přelétáte do Miami. Následuje transfer na hotel a nocleh v Miami. Nocleh v hotelu v Miami. 

Den 8 – Miami beach

Dnes budete mít dostatek času na odpočinek na pláži i prohlídku Miami – město odpočinku a zábavy. Legendární město Miami je známé mimo jiné díky slavné pláži Miami Beach, kterou někteří značí jako dlouhý písečný ráj s palmami. Nocleh v hotelu v Miami. 

Den 9 Miami – Ocean Drive

Dnes Vás čeká další den na Miami beach. V případě, že se nabažíte odpočinku na pláži, má Miami opravdu co nabídnout. Nezapomeňte na prohlídku proslulé čtvrti ve stylu art deco, kde jsou k vidění barevné vilky a domečky. Slavná Ocean Drive nabízí pochoutky z celého světa, nejvíce však z kubánské kuchyně. Dále můžete navštívit například Mořské akvária, Opičí džungle, botanické či zoologické zahrady, butiky nebo galerie. Nocleh v hotelu v Miami. 

Den 10 – Prohlídka města Miami a výlet do Everglades 

Dnes Vás čeká celodenní výlet po Miami a okolí. Nejdříve navštívíte to nejlepší z Miami City a po té se vydáte objevovat národní park Everglades, kde budete moci pozorovat aligátory a vzácné druhy ptactva. 

Den 11 – Odlet z Miami do Evropy

Dle Vašich mezinárodních letenek Vás odvezeme na letiště, odkud se vracíte letecky do Evropy.

Den 12 – Přílet do Evropy.

Konec programu.

 • noclehy v hotelech, dvojlůžkový pokoj s privátní koupelnou
 • mezinárodní letenku
 • lokální letenky Chicago – New Orleans – Miami
 • transfery zahrnuté v itineráři
 • podrobný manuál s informacemi o prohlídce měst
 • asistenční linka v USA
 • prohlídka města Miami a výlet do Everglades
 • pojištění CK proti úpadku
 • vízum ESTA
 • stravu nezahrnutou v itineráři
 • osobní a storno pojištění
 • 15 – 25 USD poplatek za zavazadlo při každém lokálním letu
 • fakultativní výlety s anglicky mluvícím průvodcem
 • 4* hotely
 • Cena bude potvrzena pro konkrétní datum a na základě ceny mezinárodních letenek.
 • Ke vstupu do USA potřebujete povolení ESTA nebo turistické vízum.

Související zájezdy

Poznávací
Bolívie
Barevnější karneval v Bolívii
Poznávací
USA
Východní pobřeží USA
Poznávací
Havaj
To nejlepší z Havaje